KILKA SŁÓW O MNIE

Cześć! Nazywam się Krzysztof Malejko. Jestem założycielem portali PrawoKreatywnych.pl oraz Pismoteka.pl, czyli miejsc, gdzie każdy kreatywny odnajdzie pomoc w skomplikowanym świecie norm prawnych.

Z wykształcenia, zawodu oraz zamiłowania jestem prawnikiem. Czemu nim postanowiłem zostać? Na pewno nie będzie tu czczego gadania, jak to od 4 roku życia postanowiłem zostać adwokatem, a w wieku 8 lat udzieliłem swojej pierwszej porady prawnej. Wcale nie planowałem zostać prawnikiem. Moim pierwszym kierunkiem studiów była administracja i to raczej z nią wiązałem swoją przyszłość. Administracja jest kierunkiem w 90 % pokrewnym ze studiami prawniczymi. Właśnie wtedy postanowiłem, że to jest to, co sprawia mi radość w życiu i czym chciałbym się zajmować.
Ukończyłem prawo na Uniwersytecie Gdańskim, a następnie rozpocząłem aplikację radcowską. Wychodząc z założenia, że najlepszym nauczycielam jest praktyka, już na studiach postanowiłem zdobywać niezbędne doświadczenia zawodowe w trójmiejskich kancelariach. Lata pracy w różnych środowiskach pozwoliły mi zdobyć doświadczenie oraz umiejętność nieszablonowego rozwiązywania problemów.

Mimo zdobytego już wykształcenia i doświadczenia nie zamierzam spoczywać na laurach. Moim cichym marzeniem jest rozpoczęcie przewodu doktorskiego i mam nadzieję, że uda się je zrealizować w najbliższym czasie.
Prywatnie jestem optymistą, który zawsze walczy do upadłego i nigdy się nie poddaje.
Uwielbiam wycieczki, książki oraz dobry serial. Jestem fanatykiem akwarystyki. Ponadto jestem pełen kontrastów. Przykładem jest chociażby moje zamiłowanie do cięższych brzmień oraz muzyki klasycznej.
Chcesz się dowiedzieć więcej o marce pismoteka.pl ? Czemu stworzyłem tę markę oraz jaki przyświeca jej cel? Zapraszam do zakładki „czym jest pismoteka”.